درباره ما

مرکز همایش های نوآوران دانش،مهناد مشاور و مجری برگزاری همایش ها و کنفرانس های داخلی و بین المللی 

برگزاری موفقیت آمیز همایش های بین المللی نیازمند تدارک و ارتباط مناسب و به موقع برگزار کنندگان با اشخاص و سازمان های داخلی و بین المللی است. مرکز همایش های مهناد با کادری مجرب و کارآزموده، آمادگی خود را اعلام می دارد. این مرکز با ارائه فراخوان مقالات کنگره، دریافت مقالات، طراحی وبسایت کنگره، اطلاع رسانی دقیق اساتید از برنامه علمی و با داشتن بانک اطلاعاتی جامع از اساتید، محققان و پژوهشگران همچنین تهیه برنامه علمی کنگره، چاپ کتاب کنگره و کتابچه برنامه کنگره، چاپ و طراحی کارت شرکت کنندگان و گواهی کنگره و تمامی موارد یاد شده و  ده ها نکات ظریف دیگر شما را در برگزاری کنگره ها و همایش ها یاری می نماید. کسانیکه که قصد شرکت در کنگره، ارسال مقاله و یا نياز به امتياز بازآموزي دارند بایستی نسبت به عضویت در وبسایت افدام نمایند. با ثبت نام در وبسایت می توانید از جزئیات دقیق زمان و مکان برگزاری کنگره های آتی مطلع شوید.

 

خدمات ما

طراحی

پوستر/ بنر/ کتاب/ وبسایت

جذب اسپانسر

تبلیغات / گرفتن غرفه های نمایشگاهی

دریافت مقالات

دریافت مقالات از طریق وبسایت

پشتیبانی

برگزاری همایش/ کادر اجرایی مجرب

تاریخچه

جذب اسپانسر

تماس با ماما مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم

هفتمین کنگره مرکز تحقیقات بهداشت باروری و ناباروری

هفتمین کنگره مرکز تحقیقات بهداشت باروری و ناباروری

هفتمین کنگره مرکز تحقیقات بهداشت باروری و ناباروری

تازه های علمی باروری و ناباروری 

مرکز تحقیقات بهداشت باروری و ناباروری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با توجه به سابقه برگزاری کنگره های بین المللی درسالهاي اخير از جمله كنگره هاي؛ بهبود کیفیت زندگی در زنان یائسه (1386)، اولین همایش بین المللی تنظیم خانواده: رویکردهای نوآورانه (1387)، بارداری ایمن ( 1388)، تأثیر عوامل محیطی بر سلامت باروری (1389)، دومين همايش بارداری ایمن(1390)، آندروپوز و منوپوز (سال 1391) تازه های علمی باروری و ناباروری (1392 )امسال نيز با ياري خداوند متعال در نظر دارد  هفتمین کنگره ملی خود را با عنوان " تازه های علمی باروری و ناباروری" در تاریخ 17 لغایت 19دی ماه 1393 در تهران- تالار امام علي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي  برگزار نماید. 

در "همایش تاره های علمی باروری و ناباروری" سیاستگذاران، دانشمندان ، دانش پژوهان و پزشکان و متخصصین رشته های مختلف زنان، اورولوژی، داخلی، ارتوپدی، روماتولوژی، پزشکی اجتماعی، روانشناسی، روانپزشکی، مامایی، پرستاری، بیولوژی ، پاتولوژی، ایمونولوژی، ژنتیک، جنین شناسی، اپیدمیولوژی، آنکولوژی، تغذیه، طب سالمندان، طب تولیدمثل، بهداشت باروری، بهداشت خانواده و  .... گرد هم خواهند آمد تا نسبت به جوانب مختلف تازه های باروری و ناباروری و  ارائه مقالات و سخنرانی ها و پانل ها و طراحی مداخلات مناسب، برای اقدامات و راهکارهای مناسب پیشگیری، درمان و توانبخشی به بحث و تبادل نظر بپردازند.

لذا از کلیه همکاران محترم شرکت فعال‌تر و باشکوه‌تر را انتظار دارد. امید آنکه با همکاری صمیمانه بتوانیم همایش مفید و موثری برگزار نمائیم تا انشاالله نتایج آن در مراکز مختلف سیاستگذاری، دانشگاهی، تحقیقاتی و بهداشتی و درمانی کشور مورد بهره ‌برداری قرار گیرد.


Notice: Use of undefined constant layout - assumed 'layout' in /home/mahnadco/domains/mahnadco.ir/public_html/templates/jm_acadu/html/com_content/article/default.php on line 0

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس
02188249775