درباره ما

مرکز همایش های نوآوران دانش،مهناد مشاور و مجری برگزاری همایش ها و کنفرانس های داخلی و بین المللی 

برگزاری موفقیت آمیز همایش های بین المللی نیازمند تدارک و ارتباط مناسب و به موقع برگزار کنندگان با اشخاص و سازمان های داخلی و بین المللی است. مرکز همایش های مهناد با کادری مجرب و کارآزموده، آمادگی خود را اعلام می دارد. این مرکز با ارائه فراخوان مقالات کنگره، دریافت مقالات، طراحی وبسایت کنگره، اطلاع رسانی دقیق اساتید از برنامه علمی و با داشتن بانک اطلاعاتی جامع از اساتید، محققان و پژوهشگران همچنین تهیه برنامه علمی کنگره، چاپ کتاب کنگره و کتابچه برنامه کنگره، چاپ و طراحی کارت شرکت کنندگان و گواهی کنگره و تمامی موارد یاد شده و  ده ها نکات ظریف دیگر شما را در برگزاری کنگره ها و همایش ها یاری می نماید. کسانیکه که قصد شرکت در کنگره، ارسال مقاله و یا نياز به امتياز بازآموزي دارند بایستی نسبت به عضویت در وبسایت افدام نمایند. با ثبت نام در وبسایت می توانید از جزئیات دقیق زمان و مکان برگزاری کنگره های آتی مطلع شوید.

 

خدمات ما

طراحی

پوستر/ بنر/ کتاب/ وبسایت

جذب اسپانسر

تبلیغات / گرفتن غرفه های نمایشگاهی

دریافت مقالات

دریافت مقالات از طریق وبسایت

پشتیبانی

برگزاری همایش/ کادر اجرایی مجرب

تاریخچه

جذب اسپانسر

تماس با ماما مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم

دومین کنگره بین المللی سرطان های دستگاه گوارش

www.iranigcc.ir

 

دومین کنگره بین المللی سرطان های دستگاه گوارش

 

 

بسمه تعالی

 

حمد و سپاس خدای بزرگ را که توفیق داد بار دیگر با برگزاری کنگره بین المللی سرطان های دستگاه گوارش در خدمت همکاران عزیز و دانش پژوهان باشیم.

 

دستگاه گوارش حدود 25 درصد از سرطان ها را بین سرطان های شایع کشور تشکیل می دهد. با توجه به امید به زندگی که قریب 72 سال در کشور است این رقم در صورت عدم مداخله پیشگیرانه افزایش خواهد یافت.

 

سرطان معده شایعترین سرطان مردان ایرانی و کشنده ترین سرطان در زن و مرد ایرانی است و همراه کلون و رکتوم ومری جزء ده سرطان شایع مردم ایران می باشند. میزان بقای پنج ساله ملی برای سرطان معده 12.8 درصد و برای کلورکتال 47 درصد است. این ارقام نشان می دهد که ضروری است اقدامات علمی و اجرایی زیادی برای پیشگیری از بروز این سرطان ها در کشور صورت گیرد که انشاءالله مورد عنایت سیاستگذاران و مجریان ملی واقع شود. اما گروه پزشکی مکلف به توانمند شدن برای مدیریت بهتر این بیماران است.کنگره بین المللی سرطان های دستگاه گوارش تلاش می کند با بهره گیری از توان مندی های ملی و بین المللی روش های نوین مراقبت را طرح و معرفی نماید.

 

امروزه اقداماتی چون دارو و اشعه درمانی قبل از جراحی ، نحوه برخورد با متاستاز های دوردست، بهره گیری از رادیوتراپی هنگام عمل (IORT) و تکنیک های مناسب جراحی تا حدودی توانسته اند،گره هایی از کلاف پیچیده این بیماری ها را در کشور بگشاید که انشاءالله در کنگره به بحث گذاشته می شوند.

 

مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از همه همکاران پایه و بالینی مرتبط با سرطان دعوت می کند تا نظاره گر و منتقد حاصل تلاش همکارانشان در برگزاری این کنگره باشند.

 

بر خود لازم می دانم از همه همکارانم که این زحمات را متحمل شده اند به ویژه همکاران ارجمند دکتر مجید صمصامی، دبیر علمی کنگره و جناب آقای دکتر مهرداد بهلولی دبیر اجرایی کنگره صمیمانه تشکر کنم.

 

من الله التوفیق

 

دکتر محمداسماعیل اکبری
رئیس کنگره

 


Notice: Use of undefined constant layout - assumed 'layout' in /home/mahnadco/domains/mahnadco.ir/public_html/templates/jm_acadu/html/com_content/article/default.php on line 0

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس
02188249775