درباره ما

مرکز همایش های نوآوران دانش،مهناد مشاور و مجری برگزاری همایش ها و کنفرانس های داخلی و بین المللی 

برگزاری موفقیت آمیز همایش های بین المللی نیازمند تدارک و ارتباط مناسب و به موقع برگزار کنندگان با اشخاص و سازمان های داخلی و بین المللی است. مرکز همایش های مهناد با کادری مجرب و کارآزموده، آمادگی خود را اعلام می دارد. این مرکز با ارائه فراخوان مقالات کنگره، دریافت مقالات، طراحی وبسایت کنگره، اطلاع رسانی دقیق اساتید از برنامه علمی و با داشتن بانک اطلاعاتی جامع از اساتید، محققان و پژوهشگران همچنین تهیه برنامه علمی کنگره، چاپ کتاب کنگره و کتابچه برنامه کنگره، چاپ و طراحی کارت شرکت کنندگان و گواهی کنگره و تمامی موارد یاد شده و  ده ها نکات ظریف دیگر شما را در برگزاری کنگره ها و همایش ها یاری می نماید. کسانیکه که قصد شرکت در کنگره، ارسال مقاله و یا نياز به امتياز بازآموزي دارند بایستی نسبت به عضویت در وبسایت افدام نمایند. با ثبت نام در وبسایت می توانید از جزئیات دقیق زمان و مکان برگزاری کنگره های آتی مطلع شوید.

 

خدمات ما

طراحی

پوستر/ بنر/ کتاب/ وبسایت

جذب اسپانسر

تبلیغات / گرفتن غرفه های نمایشگاهی

دریافت مقالات

دریافت مقالات از طریق وبسایت

پشتیبانی

برگزاری همایش/ کادر اجرایی مجرب

تاریخچه

جذب اسپانسر

همایش های آتی

تماس با ماما مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم

سومین کنفرانس ملی مدیریت بحران

www.icdm.ir

 

سومین کنفرانس ملی مدیریت بحران

 

بسمه تعالی

سازمان مدیریت بحران کشور ,جهت تحقق اهداف ووظایف خود , همچنین به منظور سیاست گذاری، برنامه ریزی و طرح مسائل، مشکلات و چالش های پیش رو, می بایست با فراهم کردن تمهیدات لازم برای رویارویی با حوادث غیر مترقبه طبیعی و به حداقل رساندن تبعات منفی آن تلاش نماید.

مدیریت موفق در حوادث طبیعی ,نیازمند بهره گیری از همه پتانسیل ها ,ظرفیت ها و ابزارهای موجود می باشد. در این خصوص بیمه و مقاوم سازی به عنوان ابزاری کلیدی جهت کاهش آسیب پذیری، کاربردی اساسی دارند، بطوریکه عدم توجه به آنها میتواند مشکلات عدیده ای را برای مردم ودست اندرکاران بوجود آورد. همچنین دورنمای روشن و امیدوار کننده ای در استفاده از فناوری های نوین در مراحل مختلف مدیریت حوادث وجود دارد که نیازمند توجه دستگاه های علمی و اجرایی کشور و آمیخته شدن آن باصنعت می باشد.

بدبن منظور این سازمان قصد دارد،با برگزاری سومین کنفرانس ملی مدیریت بحران با رویکرد (نقش بیمه و مقاوم سازی در کاهش آسیب های اجتماعی و خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه) با بهره گیری از توان علمی واجرایی کارگروه های 14 گانه مدیریت بحران، دانشگاه ها و بخش صنعت کشور, نسبت به جمع آوری و انتقال دانش و فناوری های جدید در زمینه های مورد بحث, از طریق کارگاه های تخصصی، نمایشگاه و ارائه مقالات، گامی موثر در راستای ارتقاء جایگاه مدیریت بحران کشور بردارد.

امید است با بهره گیری از نتایج و یافته های این کنفرانس و همچنین مشارکت جدی دستگاه های اجرایی، علمی و صنعتی کشور بتوانیم قدمی هرچند کوچک, در جهت اهداف از پیش تعیین شده برداریم. انشاا...

 

مهندس محمد فرید لطیفی

معاون بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور

و دبیر کنفرانس

 


Notice: Use of undefined constant layout - assumed 'layout' in /home/mahnadco/domains/mahnadco.ir/public_html/templates/jm_acadu/html/com_content/article/default.php on line 0

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس
02188249775