درباره ما

مرکز همایش های نوآوران دانش،مهناد مشاور و مجری برگزاری همایش ها و کنفرانس های داخلی و بین المللی 

برگزاری موفقیت آمیز همایش های بین المللی نیازمند تدارک و ارتباط مناسب و به موقع برگزار کنندگان با اشخاص و سازمان های داخلی و بین المللی است. مرکز همایش های مهناد با کادری مجرب و کارآزموده، آمادگی خود را اعلام می دارد. این مرکز با ارائه فراخوان مقالات کنگره، دریافت مقالات، طراحی وبسایت کنگره، اطلاع رسانی دقیق اساتید از برنامه علمی و با داشتن بانک اطلاعاتی جامع از اساتید، محققان و پژوهشگران همچنین تهیه برنامه علمی کنگره، چاپ کتاب کنگره و کتابچه برنامه کنگره، چاپ و طراحی کارت شرکت کنندگان و گواهی کنگره و تمامی موارد یاد شده و  ده ها نکات ظریف دیگر شما را در برگزاری کنگره ها و همایش ها یاری می نماید. کسانیکه که قصد شرکت در کنگره، ارسال مقاله و یا نياز به امتياز بازآموزي دارند بایستی نسبت به عضویت در وبسایت افدام نمایند. با ثبت نام در وبسایت می توانید از جزئیات دقیق زمان و مکان برگزاری کنگره های آتی مطلع شوید.

 

خدمات ما

طراحی

پوستر/ بنر/ کتاب/ وبسایت

جذب اسپانسر

تبلیغات / گرفتن غرفه های نمایشگاهی

دریافت مقالات

دریافت مقالات از طریق وبسایت

پشتیبانی

برگزاری همایش/ کادر اجرایی مجرب

تاریخچه

جذب اسپانسر

تماس با ماما مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم

دومین کنگره سراسری پیشرفت های مهندسی بافت و طب بازساختی ایران

www.pterm.ir

 

 

دومین کنگره سراسری پیشرفت های مهندسی بافت و طب بازساختی ایران

 

شرکت کنندگان گرامی

بدینوسیله از طرف گروه برگزار کننده، شما را به شرکت در دومین کنگره سراسری پیشرفت‌های مهندسی بافت و پزشکی بازساختی ایران دعوت می‌کنم. با توجه به گستردگی موضوعی و تنوع اطلاعات، این کنگره محلی برای تبادل نظرات و مفاهیم بین پژوهشگران رشته‌های مختلف مهندسی، پزشکی و زیستی خواهد بود و بستر مناسبی را جهت یادگیری، برقراری همکاری و تولید مفاهیم نوین ایجاد خواهد کرد.

امیدوارم که شرکت کنندگان گرامی بتوانند از این فرصت جهت تعامل با سایر پژوهشگران که بر روی جنبه‌های مختلف مهندسی بافت و پزشکی بازساختی تحقیق می‌کنند استفاده کنند. از شما دعوت می‌کنم که با ارائه خلاصه مقالات خود در این کنگره شرکت کنید.

تیم ما با پشتکار زیادی جهت برگزاری این کنگره تلاشمی‌کند و ما ایمان داریم که شما به نحو مناسبی از این همایش استفاده خواهید کرد. از توجه شما متشکرم و امیدوارم که ما شما را در زمان برگزاری این همایش در آبان1394ملاقات کنیم. 

 

دکتر محمدتقی جغتایی

رئیس کنگره

 


Notice: Use of undefined constant layout - assumed 'layout' in /home/mahnadco/domains/mahnadco.ir/public_html/templates/jm_acadu/html/com_content/article/default.php on line 0

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس
02188249775