درباره ما

مرکز همایش های نوآوران دانش،مهناد مشاور و مجری برگزاری همایش ها و کنفرانس های داخلی و بین المللی 

برگزاری موفقیت آمیز همایش های بین المللی نیازمند تدارک و ارتباط مناسب و به موقع برگزار کنندگان با اشخاص و سازمان های داخلی و بین المللی است. مرکز همایش های مهناد با کادری مجرب و کارآزموده، آمادگی خود را اعلام می دارد. این مرکز با ارائه فراخوان مقالات کنگره، دریافت مقالات، طراحی وبسایت کنگره، اطلاع رسانی دقیق اساتید از برنامه علمی و با داشتن بانک اطلاعاتی جامع از اساتید، محققان و پژوهشگران همچنین تهیه برنامه علمی کنگره، چاپ کتاب کنگره و کتابچه برنامه کنگره، چاپ و طراحی کارت شرکت کنندگان و گواهی کنگره و تمامی موارد یاد شده و  ده ها نکات ظریف دیگر شما را در برگزاری کنگره ها و همایش ها یاری می نماید. کسانیکه که قصد شرکت در کنگره، ارسال مقاله و یا نياز به امتياز بازآموزي دارند بایستی نسبت به عضویت در وبسایت افدام نمایند. با ثبت نام در وبسایت می توانید از جزئیات دقیق زمان و مکان برگزاری کنگره های آتی مطلع شوید.

 

خدمات ما

طراحی

پوستر/ بنر/ کتاب/ وبسایت

جذب اسپانسر

تبلیغات / گرفتن غرفه های نمایشگاهی

دریافت مقالات

دریافت مقالات از طریق وبسایت

پشتیبانی

برگزاری همایش/ کادر اجرایی مجرب

تاریخچه

جذب اسپانسر

همایش های آتی

تماس با ماما مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم

20-22 آبان ماه 1394 | بیمارستان میلاد، سالن دکتر غرضی

سومین کنگره سراسری باکتری شناسی پزشکی ایران

www.ismb.ir

 

سومین کنگره سراسری باکتری شناسی پزشکی ایران

(عفونت های بیمارستانی پیشگیری، تشخیص و درمان)


احتراما به استحضار می رساند انجمن علمی باکتری شناسی پزشکی ایران بعنوان برگزار کننده سومین کنگره باکتری شناسی پزشکی با عنوان عفونت های بیمارستانی : پیشگیری ، تشخیص و درمان ، صمیمانه از شما دعوت می نماید تا در این کنگره عظیم و با شکوه که در تاریخ 22-20 آبان ماه سال 1394 در تالار شهید غرضی بیمارستان میلاد با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی برگزار می گردد، شرکت نمایید.

کمیته علمی و اجرایی کنگره برنامه هایی را سازماندهی نموده است که با ارائه بالاترین کیفیت علمی و اجرایی، زمینه ای مناسب برای تبادل دانش و آموخته های نوین اساتید و دانشمندان عزیز کشورمان را در حوزه های مختلف علم باکتری شناسی فراهم نماید. برنامه های علمی کنگره مشتمل بر ارائه ی خلاصه مقالات علمی و پژوهشی بصورت سخنرانی و یا پوستر، سخنرانی اساتید مدعو در زمینه های علمی مرتبط، کارگاه ها و ارائه ی تازه های تکنیکی می باشد. امیدواریم شاهد حضور اساتید مجرب، محققین و دانشجویان عزیز در این کنگره باشکوه باشیم و امید است با کمک خداوند منان و حضور پرشور تمامی عزیزان این کنگره را به موفقیت و وحدتی بزرگ برای جامعه باکتری شناسی ایران تبدیل نماییم.

همچنین، از کلیه شرکت های فعال در زمینه ی محصولات و تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین شرکت های دارویی دعوت بعمل می آید تا با حضور خود، امکان آشنایی با آخرین محصولات کمپانی ها و پیشرفت های صورت گرفته در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی و دارویی را فراهم نماید.

 

 

چشم انتظار حضور پر رنگ شما عزیزان در سومین کنگره باکتری شناسی ایران هستیم

 

 

 

دکتر عبدالعزیز رستگار لاری

رئیس کنگره

 


Notice: Use of undefined constant layout - assumed 'layout' in /home/mahnadco/domains/mahnadco.ir/public_html/templates/jm_acadu/html/com_content/article/default.php on line 0

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس
02188249775