درباره ما

مرکز همایش های نوآوران دانش،مهناد مشاور و مجری برگزاری همایش ها و کنفرانس های داخلی و بین المللی 

برگزاری موفقیت آمیز همایش های بین المللی نیازمند تدارک و ارتباط مناسب و به موقع برگزار کنندگان با اشخاص و سازمان های داخلی و بین المللی است. مرکز همایش های مهناد با کادری مجرب و کارآزموده، آمادگی خود را اعلام می دارد. این مرکز با ارائه فراخوان مقالات کنگره، دریافت مقالات، طراحی وبسایت کنگره، اطلاع رسانی دقیق اساتید از برنامه علمی و با داشتن بانک اطلاعاتی جامع از اساتید، محققان و پژوهشگران همچنین تهیه برنامه علمی کنگره، چاپ کتاب کنگره و کتابچه برنامه کنگره، چاپ و طراحی کارت شرکت کنندگان و گواهی کنگره و تمامی موارد یاد شده و  ده ها نکات ظریف دیگر شما را در برگزاری کنگره ها و همایش ها یاری می نماید. کسانیکه که قصد شرکت در کنگره، ارسال مقاله و یا نياز به امتياز بازآموزي دارند بایستی نسبت به عضویت در وبسایت افدام نمایند. با ثبت نام در وبسایت می توانید از جزئیات دقیق زمان و مکان برگزاری کنگره های آتی مطلع شوید.

 

خدمات ما

طراحی

پوستر/ بنر/ کتاب/ وبسایت

جذب اسپانسر

تبلیغات / گرفتن غرفه های نمایشگاهی

دریافت مقالات

دریافت مقالات از طریق وبسایت

پشتیبانی

برگزاری همایش/ کادر اجرایی مجرب

تاریخچه

جذب اسپانسر

تماس با ماما مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم

20-22 آبان ماه 1394 | بیمارستان میلاد، سالن دکتر غرضی

سومین کنگره سراسری باکتری شناسی پزشکی ایران

www.ismb.ir

 

سومین کنگره سراسری باکتری شناسی پزشکی ایران

(عفونت های بیمارستانی پیشگیری، تشخیص و درمان)


احتراما به استحضار می رساند انجمن علمی باکتری شناسی پزشکی ایران بعنوان برگزار کننده سومین کنگره باکتری شناسی پزشکی با عنوان عفونت های بیمارستانی : پیشگیری ، تشخیص و درمان ، صمیمانه از شما دعوت می نماید تا در این کنگره عظیم و با شکوه که در تاریخ 22-20 آبان ماه سال 1394 در تالار شهید غرضی بیمارستان میلاد با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی برگزار می گردد، شرکت نمایید.

کمیته علمی و اجرایی کنگره برنامه هایی را سازماندهی نموده است که با ارائه بالاترین کیفیت علمی و اجرایی، زمینه ای مناسب برای تبادل دانش و آموخته های نوین اساتید و دانشمندان عزیز کشورمان را در حوزه های مختلف علم باکتری شناسی فراهم نماید. برنامه های علمی کنگره مشتمل بر ارائه ی خلاصه مقالات علمی و پژوهشی بصورت سخنرانی و یا پوستر، سخنرانی اساتید مدعو در زمینه های علمی مرتبط، کارگاه ها و ارائه ی تازه های تکنیکی می باشد. امیدواریم شاهد حضور اساتید مجرب، محققین و دانشجویان عزیز در این کنگره باشکوه باشیم و امید است با کمک خداوند منان و حضور پرشور تمامی عزیزان این کنگره را به موفقیت و وحدتی بزرگ برای جامعه باکتری شناسی ایران تبدیل نماییم.

همچنین، از کلیه شرکت های فعال در زمینه ی محصولات و تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین شرکت های دارویی دعوت بعمل می آید تا با حضور خود، امکان آشنایی با آخرین محصولات کمپانی ها و پیشرفت های صورت گرفته در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی و دارویی را فراهم نماید.

 

 

چشم انتظار حضور پر رنگ شما عزیزان در سومین کنگره باکتری شناسی ایران هستیم

 

 

 

دکتر عبدالعزیز رستگار لاری

رئیس کنگره

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس
02188249775