درباره ما

مرکز همایش های نوآوران دانش،مهناد مشاور و مجری برگزاری همایش ها و کنفرانس های داخلی و بین المللی 

برگزاری موفقیت آمیز همایش های بین المللی نیازمند تدارک و ارتباط مناسب و به موقع برگزار کنندگان با اشخاص و سازمان های داخلی و بین المللی است. مرکز همایش های مهناد با کادری مجرب و کارآزموده، آمادگی خود را اعلام می دارد. این مرکز با ارائه فراخوان مقالات کنگره، دریافت مقالات، طراحی وبسایت کنگره، اطلاع رسانی دقیق اساتید از برنامه علمی و با داشتن بانک اطلاعاتی جامع از اساتید، محققان و پژوهشگران همچنین تهیه برنامه علمی کنگره، چاپ کتاب کنگره و کتابچه برنامه کنگره، چاپ و طراحی کارت شرکت کنندگان و گواهی کنگره و تمامی موارد یاد شده و  ده ها نکات ظریف دیگر شما را در برگزاری کنگره ها و همایش ها یاری می نماید. کسانیکه که قصد شرکت در کنگره، ارسال مقاله و یا نياز به امتياز بازآموزي دارند بایستی نسبت به عضویت در وبسایت افدام نمایند. با ثبت نام در وبسایت می توانید از جزئیات دقیق زمان و مکان برگزاری کنگره های آتی مطلع شوید.

 

خدمات ما

طراحی

پوستر/ بنر/ کتاب/ وبسایت

جذب اسپانسر

تبلیغات / گرفتن غرفه های نمایشگاهی

دریافت مقالات

دریافت مقالات از طریق وبسایت

پشتیبانی

برگزاری همایش/ کادر اجرایی مجرب

تاریخچه

جذب اسپانسر

تماس با ماما مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم

30 اردیبهشت لغایت 1 خرداد 1394|مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، تالار امام

www.eprc.ir

نخستین کنگره سراسری الکتروفیزیولوژی

 

حمد و سپاس خدای را که برگزاری همایش الکتروفیزیولوژی را نصیب برگزارکنندگان، بزرگان این علم، دانشجویان ، پزشکان و محققان گرامی حوزه الکتروفیزیولوژی ساخته است. بی شک چنین گردهمایی هایی نه تنها باعث افزایش ارتباط محققان و اساتید طراز اول این پهنه از دانش با یکدیگر می گردد بلکه سبب ارتباط بیش از پیش رشته های مختلف علوم پایه و علوم بالینی نیز می شود. چه بسا گرهی از مشکلات اساتید فعال در زمینه الکتروفیزیولوژی بالینی به دست محققان توانمند این بخش ارزشمند از علوم پایه باز گردد که جای بسی امیدواری است که چنین خواسته و آرزویی دور از دسترس نبوده و با مشارکت و همراهی این دو قشر فرهیخته و توانمند روزی شاهد حصول این نیاز اساسی باشیم. مرکز تحقیقات الکتروفیزیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران از این جهت در این امر پیشگام است که از ابتدای تشکیل با هدف ارتباط علوم بالینی و علوم پایه شکل گرفته و برای تحقق این هدف گام های ارزشمندی را برداشته است. در این همایش چهار روزه علاوه بر سخنرانی های جامع اساتید مدعو و ارائه مقالات پژوهشی در زمینه های مختلف تخصصی قلب، علوم اعصاب، مهندسی پزشکی و... شاهد برگزاری کارگاههای آموزشی مختلف نیز خواهیم بود که یقینا باعث تبیین فعالیت های گسترده پژوهشی الکتروفیزیولوژی در عرصه های مذکور می شود. بی گمان حضور محققان خلاق و دانشمند این حوزه در کنار پزشکان متعهد فعال در حوزه الکتروفیزیولوژی امری ارزشمند و تاثیرگذار خواهد بود. از خداوند متعال خواهانیم توفیق برگزاری همایشی شایسته خدمتگزاران  حوزه سلامت را به ما عنایت فرماید.

 

با آرزوی توفیقات الهی

دکتر سید شهاب الدین صدر

رئیس کنگره و رئیس مرکز تحقیقات الکتروفیزیولوژی 

 


Notice: Use of undefined constant layout - assumed 'layout' in /home/mahnadco/domains/mahnadco.ir/public_html/templates/jm_acadu/html/com_content/article/default.php on line 0

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس
02188249775